ساختار مرکز
معرفی واحدهای بیمارستان
پیوندها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 41905
بازديدکنندگان امروز: 251
کل بازديدکنندگان: 145860
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 0.9049 ثانيه
اخبار > بزم کوچک روز حسابدار


  چاپ        ارسال به دوست

بزم کوچک روز حسابدار

روز حسابدار روز ۱۵ آذر ماه هر سال است که بر اساس تصمیم فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) در سی‌امین سال تاسیس‌اش ۲ تا ۸ دسامبر ۲۰۰۷ (برابر با ۱۱ تا ۱۷ آذر ۱۳۸۶) را به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد و از اعضای خود در همه کشورهای جهان خواست آن هفته را به همین نام اعلام کنند و گردهمایی‌ها یا آیین‌های ویژه‌ای را به همین مناسبت تدارک ببینند.

در آن سال، انجمن حسابداران خبره ایران ضمن اعلام این خبر همه نهادهای حسابداری ایران را برای تعیین روزی با عنوان روز حسابدار فرا خواند. بر اساس آن فراخوان و نشست‌هایی که سپس بین رهبران انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی ایران - به عنوان دو انجمن ایرانی عضو آیفک - انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی، و سازمان حسابرسی تشکیل شد، سرانجام، در گردهمایی ۱۳ آذر ۱۳۸۶ روز ۱۵ آذر هر سال به عنوان روز حسابدار در ایران نام‌گذاری شد.

هفته حسابداری و روز حسابدار بهانه ای شد تا ازهمکاران پرتلاش حسابداری مرکز آموزشی درمانی تقدیر نماییم. این بزم کوچک با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و با عرض تبریک  وآرزوی موفقیت توسط مدیر مرکز و رئیس امور مالی ادامه یافت.

امیدواریم در سایه ی رحمت پروردگار،  همکاران مرکز، سلامت و کامیاب باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


٢٠:٠٨ - 1397/09/17    /    شماره : ٣٠٩٧٢    /    تعداد نمایش : ٤١٢خروج